Успішний приклад соціального підприємництва: у Дрогобичі працює перша соціальна піцерія «Витанія»

Працівники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відвідали соціальну піцерію «Витанія» у Дрогобичі.

Частина прибутку заклад спрямовує на організацію харчування безпритульних, літніх, самотніх людей та інших соціально незахищених верств населення. Крім того, у «Витанії» працюють люди з інвалідністю.

«Соціальне підприємництво – наймасштабніший в Україні проект із розвитку соціального бізнесу. І дуже важливо, що він дозволяє вирішувати соціальні проблеми потребуючих категорій населення. Піцерія «Витанія» є успішним прикладом цього. Смачна випічка, доброзичливий колектив, затишний інтер’єр – сьогодні ми переконалися, що піцерія «Витанія» має успіх у Дрогобичі», – зазначила керівник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.

Нагадаємо, у 2019 році благодійний фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» переміг в конкурсі з визначення інститутів громадянського суспільства і з допомогою фінансової підтримки обласного бюджету створив соціальне підприємство. На реалізацію бізнес-плану благодійний фонд отримав кошти у сумі 166,4 тис. грн.

З березня 2020 року піцерія розпочала свою підприємницьку діяльність.

Завітати у піцерію Ви можете за адресою: м. Дрогобич, вул. Чорновола, 4.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*