Успіхи юних шашкістів Турківщини

У Львові відбувся Чемпіонат Львівської області з шашок-64 серед юнаків та дівчат.

Успішно виступили в цих змаганнях учні Турківської ДЮСШ “Юність” (директор Василь Ціко), які завоювали 10 медалей.

Основна боротьба розгорнулась між шашкістами Турківщини (тренер-викладач Богдан Москаль) та шашкістами Яворівщини (тренер Юрій Кунець).

Так серед юнаків 2007 р.н. і молодших переможцем став турківчанин Андрій Кузьо, який продемонстрував зрілу гру і тільки один поєдинок завершив внічию з молодшим братом Ігорем, який посів друге місце у цій групі, третє – у турківчанина Святослава Сенчишина.

Серед дівчат 2007 р.н. і молодших переможцем стала Соломія Кунанець (Яворівський район). Ірина Малетич посіла друге місце, а третє розділили між собою Діана Ференц та Софія Марусяук (всі з Турки).

Серед молодших дівчат до 10 років чемпіоном області стала турківчанка Павліна Голованич, а другою її сестра Вікторія.

Серед юнаків до 10 років чемпіоном став Іван Щегольський, а серед юних надій до 8 років його брат Михайло Щегольський (обидва Яворівський район). Срібну медаль серед юнаків до 8 років одержав турківчанин Андрій Галич, а наймолодша учасниця турківчанка Тамара Мурис одержала золоту медаль серед дівчат до 8 років.

Тепер кращі юні шашкісти області готуються до Чемпіонатів України з шашок серед юнаків і дівчат, які відбудеться у березні у Вінниці та Полтаві.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*