Успіхи турківських спортсменів-держслужбовців

Кращі спортсмени-держслужбовці Турківського району взяли участь у фінальних змаганнях обласної спартакіади, яка відбулася 8 липня у спорткомплексі Львівської політехніки. 12 з них виступали за збірну району, а 5 – за команди обласних територіальних підрозділів органів виконавчої влади.

За команду нашого району на змаганнях з шашок виступали заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Богдан Москаль та головний спеціаліст районного центру зайнятості Галина Шуптар. Богдан Москаль посів перше місце серед чоловіків, Галина Шуптар – четверте серед жінок. У змаганнях з шашок п’яте місце серед чоловіків посів також турківчанин, начальник районного відділу КРВ Василь Костишак, який виступав за збірну команду Державної фінансової інспекції у Львівській області.

Серед шахістів спеціаліст управління пенсійного фонду України у районі Анатолій Славич посів п’яте місце. У змаганнях з настільного тенісу серед жінок спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Оксана Ушакова посіла шосте місце.

Волейбольна команда нашого району, за яку виступали працівники управління праці і соціального захисту РДА Олег Рогач, Віталій Сенюга, Олександр Думкін, в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики апарату РДА Ігор Кобиляк, провідний казначей управління Державної казначейської служби України у районі Іванна Зубрицька, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області Ігор Андрійчин, головний спеціаліст Державної інспекції сільського господарства в Львівській області Ігор Вишотравка, секретар районного суду Андрій Федорко перемігши команди Жидачівського району та облдержадміністрації та поступившись у рівній боротьбі командам Державної фінансової інспекції у Львівській області та Сокальського району  у підсумку посіла п’яте місце.

Добре виступали турківчани і за збірну команду обласного центру зайнятості. Так головний спеціаліст районного центру зайнятості Борис Піхлик посів перше місце у змаганнях з настільного тенісу. Команда з волейболу, за яку виступали директор Турківського районного центру зайнятості Богдан Голич та спеціалісти цього центру Олег Юсипович і Іван Гвоздінський посіла перше місце, перемігши у фіналі команду Сокальського району Ці успішні виступи турківчан дозволили команді обласного центру зайнятості у загальному заліку посісти друге місце серед команд держслужбовців області.

За підсумками змагань право виступали у складі збірної команди Львівської області на ІІІ заключному етапі Всеукраїнської Спартакіади серед команд держслужбовців, яка проходитиме в кінці вересня у м. Алушта Автономної Республіки Крим, вибороли Богдан Москаль та Борис Піхлик. Кандидатами у збірну команду області з волейболу є Олег Рогач, Богдан Голич та Олег Юсипович.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*