УСПІХИ ТУРКІВСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ-ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

шашки

Кращі спортсмени-держслужбовці району, очолювані першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським та заступником голови райдержадміністрації Юрієм Лило, взяли участь у зональних змаганнях обласної спартакіади серед команд держслужбовців, які відбулися 1 липня у м. Старий Самбір. Крім турківчан там були представлені команди Старосамбірського, Самбірського та Яворівського районів. Вони змагалися з п’яти видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Спортсмени Турківщини здобули 6 перших місць з 8 можливих. Волейбольна команда нашого району, за яку виступали перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, працівники управління соціального захисту РДА Олег Рогач, Іванна Кожан, працівник Турківського відділення податкової інспекції Андрій Ільницький, головний архітектор району Петро Юдицький, головний спеціаліст фінансового управління Галина Мельник, головний спеціаліст відділу контролю за використання та охороною земель Держгеокадастру у Львівській обл. Ігор Вишотравка впевнено посіла перше місце, перемігши з рахунком 2:0 команди Старосамбірського та Яворівського районів.

Переможцями зональних змагань також стали з шашок заступник керівника апарату–начальник організаційного відділу РДА Богдан Москаль та адміністратор відділу надання адміністративних послуг Олександра Цуняк, з шахів завідувач сектору управління соціального захисту населення РДА Мар’яна Крайняковець, з настільного тенісу головний спеціаліст сектору молоді та спорту Дмитро Писанчин та головний спеціаліст управління соціального захисту Оксана Ушакова

Друге місце у змаганнях з шахів серед чоловіків посів завідувач сектору молоді та спорту Василь Поточний та третє місце посіла наша команда з футзалу.

вб

З футзалу перше місце посіла команда Самбірського району, а з шахів – Василь Ладанай, працівник Держпродспоживслужби у Самбірському районі.

Всі переможці одержали право виступати у фінальних змаганнях обласної спартакіади, яка відбудеться 26 серпня у спорткомплексі Львівської політехніки. Бажаємо нашим спортсменам перемоги і поїхати на Всеукраїнські змагання і стати чемпіонами України серед держслужбовців, яка цього року планується не в Ужгороді а Чорноморську Одеської області!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*