УСПІХИ ТУРКІВСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ-ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ  

IMG_7695Кращі спортсмени – держслужбовці Турківського району взяли участь у фінальних змаганнях обласної спартакіади, яка відбулася 3 вересня у спорткомплексі Львівської політехніки.

Учасників фінальних змагань в урочистій атмосфері вітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Майборода, голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Віктор Первачук.

IMG_7723Змагання, які проводила суддівська колегія на чолі з майстром спорту Ігорем Власенком, відбулися з таких найбільш масових та популярних видів спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки.

За підсумками зональних змагань турківчани вибороли право змагатись у змаганнях з волейболу та шашок.IMG_7731

Наша волейбольна команда, за яку виступали головний архітектор району Петро Юдицький, завідувач сектору молоді і спорту РДА Василь Поточний, головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту РДА Ігор Кобиляк, головний спеціаліст державної інспекції сільського господарства у Львівській області Ігор Вишотравка, керівник апарату районного суду Віталій Бліхар та спеціаліст районного суду Андрій Федорко посіла п’яте місце. IMG_7726Могли боротись і за перше місце, однак з поважних причин не змогли зіграти за команду ключові гравці Олег Рогач, Андрій Ільницький та Микола Яворський.

У змаганнях з шашок заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу райдержадміністрації Богдан Москаль  посів перше місце серед чоловіків, а адміністратор відділу надання адміністративних послуг Олександра Цуняк – третє серед жінок.

У загальнокомандному заліку серед районів кращими виявилася держслужбовці Миколаївського району, другими – Жидачівського, третіми – Жовківського, четвертими – Самбірського. Команда держслужбовців Турківського району посіла почесне п’яте місце. Серед команд обласного центру кращими виявились держслужбовці облдержадміністрації, друге місце у команди обласного держказначейства.

За підсумками фінальних змагань організаційний комітет визначить і затвердить  склад збірної команди області, яка в кінці вересня візьме участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед команд державних службовців, яка відбудеться у м. Ужгороді.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*