Усіх зацікавлених запрошують до участі у вебінарі з енергоменеджменту

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, як регіональний координатор Проекту ЄС «Угода Мерів – Схід»,  запрошує усіх зацікавлених до участі в навчальному вебінарі на тему «Інтегровані  рішення  для системи енергетичного менеджменту».

У департаменті ПЕК зазначають, що участь у семінарі буде корисною для представників об’єднаних територіальних громад, районних державних адміністрацій, керівників закладів комунальної форми власності, головних інженерів закладів комунальної форми власності.

«У Львівській області з 2016 року запроваджено систему щоденного моніторингу енергоспоживання. Станом на листопад цього року, сумарно в системі енергетичного моніторингу є 2210 закладів  Львівської області, з них 253 об’єкти обласного підпорядкування, решта закладів і установ в підпорядкуванні ОТГ, міст та районів. Система щоденного енергетичного моніторингу є одним з ключових елементів енергетичного менеджменту. Вона  дозволяє планувати та впроваджувати малозатратні організаційно-технічні заходи для підвищення ефективності використання енергоресурсів. Як показує світова практика система енергоменеджменту дозволяє скоротити енергоспоживання на  5% без залучення значних коштів. Навчання енергетичних менеджерів є важливим елементом формування ефективної та дієздатної системи енергетичного менеджменту в області», – наголосив директор департаменту Богдан Кейван.

У програмі заходу дискуся на тему: «Навіщо громадам потрібні інтегровані рішення для системи енергетичного менеджменту?»

Спікери:

– Василь Лозинський, Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України;

– Костянтин Гура, т. в.о. Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України;

– Володимир Перегудов, к.т.н., Старший координатор Проекту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» GIZ Україна;

– Максим Верещак, ключовий експерт Програми ЄС «Угода мерів-демонстраційні проекти».

Також відбудеться презентація інтегрованих рішень для системи енергетичного менеджменту. Підтвержена участь 6 представників від розробників інтегрованих рішень.

Для участі у вебінарахнеобхідно перейти за посиланням на платформу:

https://global.gotomeeting.com/join/746747845

Якщо Ви вперше використовуєте систему GoToMeeting, прохання інсталювати систему:

https://global.gotomeeting.com/install/746747845

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*