Усіх зацікавлених закликають подавати свої пропозиції до проєкту Закону “Про реалізацію державної політики в сфері моніторингу навколишнього середовища”

10 грудня 2019 року директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, взяв участь у засіданні Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України  – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».

Засідання відбулось за участю народних депутатів України, представників провідних промислових асоціацій та підприємств, органів державної влади, експертів проєкту GIZ «Найкращі доступні технології і методи управління (НДТМ) для України».

На засіданні обговорили:

стан реформи дозвільної системи у сфері промислового забруднення;
виклики і проблемні питання пов’язані з реалізацією реформи;
проект ЗУ «Про реалізацію державної політики в сфері моніторингу навколишнього середовища і промислового забруднення».

Реформа дозвільної системи передбачає:

– застосування комплексного підходу – об’єднання кількох дозволів  в один – інтегрований або уніфікований дозвіл;

– застосування диференційованого підходу до регулювання діяльності промислових підприємств з огляду на значення їх виробничих потужностей та продуктивності виробництва. Для найменших забруднювачів очікується скасування дозволів та заміна їх на реєстрацію.

«Використання Європейських підходів у цій сфері дасть змогу зменшити негативний вплив промисловості на навколишнє природне середовище, а також зменшить обсяг документів дозвільного характеру для здійснення господарської діяльності суб’єктів господарювання» – зазначає Руслан Гречаник.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*