Усіх охочих запрошують на масштабний патріотичний фестиваль «Зашків – джерело Духу»

14-16 червня у селі Зашків пройде 13-й молодіжний патріотичний фестиваль «Зашків – джерело Духу».

Цього року фестиваль стартує у день народження Євгена Коновальця – людини, яка доклалась до здобуття Україною незалежності. Унікальність фестивалю у тому, щоб згуртувати молодих людей, які приїжджають на батьківщину Коновальця.

Під час фестивалю на гостей чекає концерт, низка спортивних та патріотичних заходів. Усі події, що проводитимуть, поєднані між собою патріотично-історичною, фольклорною та оздоровчою тематикою.

Фестиваль передбачає такі елементи, як різноманітні лекції, гутірки та дискусії, футбол. Наймолодші учасники заходу зможуть пострибати на батутах. Також цього року до нас приїде “Захист патріотів”, які співпрацюватимуть з гостями.

Також під час фестивалю презентують насичену музичну програму, зокрема лунатимуть виступи українських етно- та рок-гуртів на національно-патріотичну тематику.

Окрім цього, передбачений показ військової техніки, показові виступи вихованців кінологічного навчального центру західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, виставка зброї тощо.

Детальніше із повною програмою можна ознайомитись тут.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*