Усіх небайдужих закликають “Зробити Україну чистою разом!”

У суботу, 23 квітня, з 10:00 на всій території України відбудеться наймасштабніша щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція “Зробимо Україну чистою разом!”. Усіх небайдужих закликають долучитися до прибирання зелених зон та благоустрою територій. Про це повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

“Акція покликана сприяти підвищенню рівня екологічної свідомості та культури громадян, – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник. – Зокрема навчити правильно поводитися з відходами, відповідально ставитися до довкілля, а також підвищувати рівень самоорганізації і самоврядування інститутів громадянського суспільства та їх осередків та залучати молодь до волонтерства”.

Щоб приєднатися до акції “Зробимо Україну чистою разом!”, треба заповнити форму реєстрації на сайтіletsdoitukraine.org, обрати або запропонувати найближчу локацію, взяти необхідний інвентар і вийти на найбільшу толоку країни.

Також у Львові у рамках акції у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького відбудеться екологічний фестиваль “ЧИСТОFEST”.

Зазначимо, ініціітором та головним організатором акції “Зробимо Україну чистою разом!” є громадська організація “Let’s do it, Ukraine!” (LDU, яка є частиною всесвітнього руху “Let’s Do It! World”, що об’єднує понад 14 мільйонів людей в 112 країнах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*