Усі розмови про незаконність мобілізації є юридично безпідставними

Усі розмови про незаконність мобілізації є юридично безпідставними. Про це заявив під час прес-конференції 20 січня заступник голови ЛОДА Володимир Харчук, відповідаючи на запитання журналістів щодо можливості написання заяви про відмову від мобілізації, аргументуючи тим, що, нібито, мобілізація є незаконною.

“Зразки заяв, які з’являються в інтернеті є абсолютно незаконними. Правоохоронні органи надаватимуть правову оцінку таким діям. У випадку написання схожих псевдодокументів та подання їх до комісаріату автору загрожує адміністративна та інша відповідальність”, – наголосив заступник голови ЛОДА.

Володимир Харчук розповів, що у східних областях України, які межують з зоною проведення АТО, були розповсюджені зразки т. зв заяв про відмову від мобілізації та про те, що мобілізація є незаконною.

“Особи, які розповсюджують схожі зразки відмов від мобілізації, працюють не на благо українського народу, а в інтересах східного сусіда”, – зазначив В. Харчук.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*