Усі медичні заклади області працюють у режимі підвищеної готовності

16478У всіх лікарнях Львівщини (від районних до спеціалізованих обласних центрів) цілодобово безвідмовно надається необхідна медична допомога потерпілим під час акцій протесту. У всіх медичних закладах забезпечується дотримання права пацієнтів на захист персональних даних та конфіденційність медичної інформації.

За оперативними даними в області у штатному режимі надають екстрену та швидку медичну допомогу 140 бригад. Вночі з 18 на 19 лютого з вулиць міста Львова бригадами швидкої медичної допомоги госпіталізовано 16 осіб, з них 11 військовослужбовців.

Шляхом постійної ротації працює 4 реанімобілі обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф для транспортування важко травмованих мешканців області з м. Києва у спеціалізовані стаціонари області. Станом на 14 год. 19 лютого 2014 року реанімобїлями вже перевезено 10 постраждалих.

Водночас департамент охорони здоров’я звертається до всіх мешканців Львова з наполегливим проханням не перешкоджати роботі бригад екстреної медичної допомоги, адже кожна хвилина затримання в наданні меддопомоги може коштувати людині життя.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*