Уряд найближчим часом може підтримати Програму реформування вугільної промисловості

На виконання доручення Кабінету міністрів України розроблено проект Державної цільової економічної програми реформування вугільної промисловості на 2015-2020 роки. Програма передбачає реалізацію системних заходів з використання потенціалу галузі для збільшення обсягів видобутку вугілля, підвищення ефективності роботи та переведення вугільної галузі на бездотаційний і самоокупний режим діяльності.

Про це повідомив перший заступник Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Ігор Мартиненков під час наради з обговорення проекту Програми, що відбулася у четвер, 7 травня, в Києві.

Ігор Мартиненков наголосив, що заплановано вирішити соціальні й екологічні проблеми шахтарських регіонів, підвищити рівень безпеки праці на вугільних підприємствах.

За словами заступника міністра, зменшення собівартості вугілля заплановано досягнути завдяки нарощуванню його видобутку, а державні кошти використають на проходження гірничих виробок. Він також зауважив, що видобувати вугілля в Україні економічно доцільно, та висловив сподівання, що Програму найближчим часом підтримає Уряд.

Ігор Мартиненков додав, що міські голови, місцева влада повинні також брати на себе частину відповідальності за вирішення соціальних проблем і підтвердив готовність забезпечити відкритість та прозорість фінансової діяльності у вугільній галузі.

Представник профспілкових організацій гірників Микола Волинко підсумував: “Програму потрібно приймати, що від нас залежить – підтримаємо”.

Участь у нараді взяли депутати Верховної Ради України, фахівці Міненерговугілля, Міністерства фінансів керівники, вугільних підприємств. Львівську обласну державну адміністрацію представляв виконувач обов’язків заступника голови Ростислав Замлинський.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*