Урок народознавства «Батьківський мій краю, я тебе кохаю»

_dsc24011 Кожна людина завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де пройшло її босоноге дитинство з дивосвітом-казкою у затишній батьківській оселі.

У кожного з вас є своє родинне гніздечко, в якому ви живете, де живуть ваші мама, тато, бабуся, дідусь, ваші братики і й сестрички. Такими словами звернулася до учнів 7-8 кл. провідний бібліотекар читального залу М.Жавко на уроці народознавства «Батьківський мій краю, я тебе кохаю», який відбувся в Турківській центральній дитячій бібліотеці 8 листопада.

_dsc19471 Турківщина – це наша земля, наш рідний край з чарівною піснею та багатими народними традиціями, з мальовничою природою. Вона в усьому, що нас оточує: в місяці, зорях, стежці, якою ви йдете до школи, у кожному камінчику, деревці. Все це рідне і близьке кожному з нас. І червона калина, що росте на подвір’ї біля вашої оселі, і рушничок вишитий старенькими бабусиними руками.

Віддалений куточок бойківської землі, якою завжди була і є Турківщина,  дав Україні і світу особистості, які стали в ряд з найталановитішими людьми держави. А поряд з ними знайшли тут гідне місце непересічні сини і дочки України, які віддали своє життя за встановлення і зміцнення Незалежної Української держави.

В бібліотеці також оформлена книжкова виставка: « Якби не ти, місто моє, Вкраїни б не було», де представлені книги про наш бойківський край.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*