Урок-екскурсія «Запрошуємо у світ книги»

_DSC3816[1]

Бібліотека – це книжковий храм, джерело ідей і скарбниця думок, що прокладають дітям стежку в майбутнє. Сьогодні важко уявити наше життя і життя наших дітей без книг. Книга приходить до кожного з нас у дитинстві. І тому дуже важлива перша зустріч дитини з книгою  і бібліотекою. 

31 січня вперше до районної бібліотеки для дітей завітали  на урок-екскурсію учні 2 класу Турківської загальноосвітньої школи № 1. На цьому заході діти дізналися, що таке бібліотека, які в ній є відділи, хто такий бібліотекар. Провідний бібліограф ЦРБ Зінаїда Васів розповіла присутнім  про правила поведінки з книгою, як її  берегти та  подарувала  відвідувачам поради маленьку читачеві. У читальному залі бібліотеки була оформлена книжкова виставка-знайомство: «У гаю-гаю казки гуляють старі і нові». Крокуючи казковими сходинками, маленькі користувачі зустрічали відомих улюблених героїв, знайомилися з чарівним і дивовижним світом казки.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці,  сподіваємося, що віднині маленькі користувачі будуть тут постійними відвідувачами.

_DSC3768[1]_DSC3825[1]

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*