Урочистий захід, присвячений Дню медичного працівника

Сьогодні, 15 червня, у приміщенні Турківської музичної школи відбувся урочистий захід, присвячений Дню медичного працівника. Медиків первинної та вторинної ланок охорони здоров’я Турківського району з професійним святом привітали народний депутат України Андрій Лопушанський,  перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило та адміністрація Турківської КЦРЛ .

“Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Вас недаремно називають хранителями життя, адже ви першими приходите на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагаєте боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У ваших руках щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації, призначеного лікування, але й від проявленого милосердя, – зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. З нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом вас! Щастя вам, добра, достатку і мирного неба над головою!”.

Опісля медичним працівникам вручили грамоти, подяки та відзнаки.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*