Урочистості з нагоди відзначення в Україні Дня працівників лісу

bez-nazvanyyaУ п’ятницю, 16 вересня, у приміщенні Турківського лісового господарства відбулись урочистості з нагоди відзначення в Україні Дня працівників лісу.

З нагоди професійного свята лісівників привітав заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу Богдан Москаль.

” Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Щиро зичу благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім удачі, достатку і здоров’я, мудрості і терпіння, злагоди, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне Майбутнє України»”, – зазначив Богдан Москаль.

Окрім того, найкращі працівники лісового господарства Турківщини отримали почесні грамоти райдержадміністрації.

Довідково.

День працівників лісу закріплений Указом Президента Україні і святкується традиційно у третю неділю вересня. Цього року свято припадає на 18 вересня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*