Урочистості з нагоди святкування Дня Героїв

???????????????????????????????

Сьогодні, 23 травня, біля пам’ятника Степану Бандері в м.Турка відбулись урочистості з нагоди Свята Героїв. “Сьогодні Україна відзначає Свято Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну, – зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило.Ще ніколи не були ми ближчі до розуміння того, хто такі Герої, як саме у нинішній час, коли сотні українських патріотів віддають свої життя в ім’я великої ідеї – Вільної Самостійної Незалежної Держави. Загартована роками історичних лихоліть та поневірянь, українська нація щоразу в кожному поколінні народжувала Героїв, котрі піднімались на боротьбу, жертвували власним життям, виборюючи перемогу.

Прийміть найщиріші вітання зі Святом Героїв. Без вашої боротьби не постала б вільна та демократична Україна”.

Пам’ять всіх Героїв України вшановано хвилиною мовчання.

Відбулася урочиста хода з покладанням квітів до пам’ятників та меморіальних таблиць захисників України за участі керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, учасників АТО та представників громадських організацій району.

Опісля, в культурному центрі “Україна” відбулася фотовиставка та показ фільму “Кіборги”

Довідково

В 1941 році Другий великий збір ОУН постановив щорічно 23 травня відзначати Свято Героїв.

На виконання рішення Львівської обласної ради №144 від 04.05.1999 року в області в третю неділю травня проходять урочистості щодо відзначення Свята Героїв – в цей день Україна, увесь український світ вшановує пам’ять полеглих, віддаємо шанобу й повагу живим, усім хто боровся за незалежність Української держави. Саме у травні, коли наша рідна земля вся у цвіту садів, у квітуванні, у весняних зелених шумах, віддали своє життя у визвольній боротьбі кращі сини України ХХ століття.

 

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*