Урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого,  громадськість міста та району вшанувала учасників бойових дій на території інших держав, відзначила 25-річницю виводу радянських військ з Афганістану. Учасники урочистою ходою пройшли до пам’ятника воїнам, полеглим на афганській землі, де о 13.00 год. відбулася панахида та   урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника. Перші особи району, актив спілки ветеранів Афганістану, громадськість міста та району вшанували пам’ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

У сесійній залі Турківської районної ради відбувся вечір-реквієм «Земля, скроплена кров’ю українців» за участі учнівської молоді. До ветеранів-афганців та членів їх сімей з теплими та щирими словами подяки звернулися заступник голови райдержадміністрації Оксана Манюх та  міський голова м.Турки Юрій Касюхнич.

Урочиста частина продовжувалась  тематичним вечором за участю учасників художньої самодіяльності районного народного дому.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*