Урочисте зібрання з нагоди 31 річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

???????????????????????????????Сьогодні, 26 квітня, в світі згадують жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, що сталася 31 рік тому. Так, у приміщенні Турківської музичної школи відбулося урочисте зібрання з нагоди 31 річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, на якому взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський.???????????????????????????????

«Чорнобиль – це передусім велика людська трагедія, епіцентр якої залишається на нашій землі. Аварія 31-річної давнини чітко показала, якою загрозою для людства може стати технічний прогрес, поставлений на служіння ідеології та позбавлений етичних і моральних принципів.

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, та поклали життя у боротьбі з радіацією.???????????????????????????????

Ми пам’ятаємо про мужність і самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла заради врятування життя і здоров’я нинішніх і прийдешніх поколінь. Уклін їм, шана і довічна пам’ять.???????????????????????????????

Також цього дня ми щиро дякуємо живим героям та пам’ятаємо тих, хто померли.

Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи! DSCN7802

Ви врятували Україну і світ від страшної біди. Схиляю голову перед вашою мужністю, почуттям обов’язку та відданістю Україні» – зазначив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський.

Опісля відбулося нагородження РЕПЕЦЬКОГО ІГОРЯ МИХАЙЛОВИЧА за самовіддане та бездоганне служіння українському народові, високий професіоналізм, героїзм та мужність, проявле???????????????????????????????ні під час виконання урядового завдання з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та з нагоди відзначення 31-ї роковини Чорнобильської катастрофи.???????????????????????????????

Також відбувся святковий концерт за участі Миколи Боберського, учнів Турківської музичної школи (клас бандури-викладач Оксана Мельник).

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*