Урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди 75 річниці від дня заснування Української Повстанської Армії та Дня захисника України

???????????????????????????????

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України сьогодні, 13 жовтня, у районі проведено низку заходів. Так, в культурному центрі «Україна» м.Турка проведено урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди 75 річниці від дня заснування Української Повстанської Армії та Дня захисника України, за участі керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, учасників АТО та представників громадських організацій району. Захід розпочали з Гімну України та хвилини мовчання. Відбулася урочиста хода з покладанням квітів до пам’ятників та меморіальних таблиць захисників України. 

З вітальним словом виступив перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський. «Свято Покрови Пресвятої Богородиці – одне із найшанованіших українським народом християнських свят. Глибоко символічним є і те, що на цей день припадає ще одна яскрава сторінка нашої легендарної історії – 75 річниця від дня заснування Української Повстанської Армії та Дня захисника України.

Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити. Це – постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Висловлюю вам глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я миру і нашого майбутнього. Бажаю вам, вашим рідним та близьким здоров’я, добра, щасливих і довгих літ» – зазначив у своєму виступі Микола Яворський.

Опісля відбувся святковий концерт за участі художніх колективів району та учнів будинку дитячої та юнацької творчості.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*