Урочисте відкриття шкільної їдальні в Завадівській загальноосвітній школі І- ІІ ступенів Турківського району

???????????????????????????????Сьогодні, 11 лютого, відбулося урочисте відкриття шкільної їдальні в Завадівській загальноосвітній школі І- ІІ ступенів Турківського району. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, голова районної ради Володимир Лозюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гошівська, Завадівський  сільський голова Мар’ян Сакаль, вчителі та учні школи, жителі села.

До цього часу діти даної школи харчувалися в пристосованому приміщенні, їдальні у школі не було. У прибудованому приміщенні на першому поверсі розміщена їдальня, а на другому-ігрова кімната та актовий зал.

DSCN7098 З нагоди новосілля педагогічний колектив та учнів закладу вітали гості. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гошівська привітала  педагогічний та учнівський колективи з хорошою подією ???????????????????????????????та запросила до слова голову районної державної адміністрації Олександра Лабецького. «З відкриттям нової сучасної їдальні  у школі створено всі належні умови для якісного харчування дітей. Щиро радію, що хорошу справу завершено. Ми повинні піклуватися про підростаюче покоління і відкриття шкільної їдальні є частиною нашої турботи про здорову та сильну націю », – відзначив очільник району.???????????????????????????????

??????????????????????????????? Директор Завадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іван Нанівський  подякував районній і місцевій владі за допомогу та зазначив, що це вагомий подарунок для громади села, її найменших мешканців.

Для керівництва району і надалі одним з пріоритетних завдань залишається освітня галузь, тому роботи з покращенням матеріально-технічної бази шкіл краю триватимуть.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*