Урочисте відкриття ФАПу в с.Шандровець

dsc_078213  грудня, голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький разом з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським, заступникком голови райдержадміністрації Юрієм Лило, в.о. головного лікаря  Турківської  центральної районної лікарні Костянтином Коробовим та директором Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Василем Кузьменком прийняли участь в урочистому відкритті ФАПу, капітально відремонтованому під час реалізації проекту УФСІ за кошти Уряду Німеччини, обласного та районного бюджетів в с.Шандровець Турківського району.

У заході також взяли участь завідувач ФАПом с.Шандровець Іван Данило, голова Шандровецької  сільської ради Дмитро Попіль, депутат районної ради Тарас Малець, гості та жителі села.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Олександр Лабецький. Очільник району привітав громаду з цією подією, зазначивши, що місцеві мешканці зможуть отримувати якісну медичну допомогу 24 години на добу. А також подякував за проведену роботу  директору Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Василю Кузьменку та сільському голові – Дмитру Попілю, за активну участь у співфінансуванні даного об’єкта, за якісно проведені роботи, адже нове приміщення ФАПу відповідає всім сучасним вимогам, що дасть можливість значно покращити, як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів пацієнтам. «…..Сьогодні любо завітати до медичного закладу, де все зроблено добросовісно і якісно в ім’я та на благо людини – жителя села»,- завершив голова райдержадміністрації Олександр Лабецький. Також приміщення ФАПу було урочисто освячено та прозвучала спільна Різдвяна коляда. Крім цього, користуючись нагодою голова райдержадміністрації Олександр Лабецький вручив грамоти Валерію Гурському, Василю Кузьменку та Надії Костіній за активну  участь у впровадженні на Турківщині соціального мікропроекту «Першочергові заходи по капітальному ремонту  та енергоефективності ФАПу  в с. Шандровець Турківського району», у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який профінансований громадою, місцевою владою, Урядом Німеччини через KfW та Український фонд соціальних інвестицій.

Відтепер жителі с. Шандровець матимуть можливість отримувати медичне обслуговування не тільки безпосередньо поблизу своїх домівок, але й у новому, затишному приміщенні.

 

Довідка

 

«Покращення  умов надання медичних послуг для громади с.Шандровець. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ФАПу, закупівля обладнання, навчання громади. Турківський район, Львівська область / KFW»

Об’єкт: Фельдшерсько-акушерський пункт

Власник  об’єкту – Турківська комунальна центральна районна лікарня

 Запланована вартість мікропроекту – 1 090 000,00 грн.

Сума внеску Громади склала 218 000,00 грн. (20 %):

 • 21 800,00 грн. – зібрали мешканці с.Шандровець;
 • 87 200,00 грн. – забезпечила Лікарня з районного бюджету;
 • 109 000,00 грн. – виділено із обласного бюджету.

БЮДЖЕТ мікропроекту склав 1 164 228,00 грн., із них:

 • виконання ремонтно-будівельних робіт (РБР) – 1 028 040,00 грн.;
 • навчання – тренінг «Залучення ресурсів» – 2 995,00 грн.;
 • здійснення авторського нагляду – 4 437,00 грн.;
 • здійснення технічного нагляду – 8 900,00 грн.;
 • проведення енергоаудиту та тренінгу з енергоефективності – 14 947,00 грн.
 • консультативні послуги та інші поточні витрати – 104 909,00 грн.

УФСІ забезпечив фінансування МП у сумі 946 228,00 грн, включаючи запланований внесок 80% – 872 000,00 грн. та суму індексації вартості виконаних робіт у зв’язку з інфляційними процесами.

В рамках мікропроекту виконано

 • заміну покрівлі над будівлею (259м2) з організованим водовідведенням,
 • утеплення перекриття (70м2),

– заміну віконних (11шт/8,91м2) і дверних  (15,75м2) блоків з ремонтом укосів,

– встановлено 1 рекуператор,

 • опалення зі встановленням твердопаливного котла,
 • водопостачання й каналізацію,
 • електроосвітлення з енергозберігаючими світильниками (15шт),
 • влаштування підлоги і опоряджувальні роботи,
 • роботи по влаштуванню мощення (48м2), ганку, пандуса, козирка над входом
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*