Упродовж тижня дорожні господарства області перевірять на готовність до зими

До п’ятниці, 2 жовтня, підприємства, обов’язком яких є експлуатаційне утримання автомобільних доріг Львівщини, перевірять на готовність до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років. Дорожників спільно інспектуватимуть представники Державтоінспекції, Служби автомобільних доріг, Укртрансінспекції та Львівської облдержадміністрації.

“Під час перевірки ми першочергово звертатимемо увагу на наявність паливно-мастильних матеріалів та піскосуміші, а також готовність спеціалізованої техніки і персоналу до роботи у цей період. У результаті будуть складені відповідні акти та сформований детальний звіт по кожному дорожньому господарству”, – розповів Сергій Береза, виконуючий обов’язки директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА.

Зазначимо, що перевірки вже розпочались у відділених районах Львівської області, зокрема у Турківському та Сколівському.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*