Упродовж 2020 року на Львівщині придбали 9 житлових об’єктів для дітей-сиріт

Загалом цього року для  одинадцяти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа з Львівщини придбали дев’ять житлових об’єктів.

Про це сьогодні, 8 серпня, у межах відеоконференції із головами районних державних адміністрацій під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

На цю мету з обласного бюджету витратили 2 мільйони 370 тисяч гривень у співфінансуванні з місцевими бюдетами у сумі – 2 мільйони 111 тисяч гривень.

За його словами, у 2020 році на придбання житла для перелічених вище категорій з обласного бюджету виділили 7 мільйонів гривень. З них 3 мільйони 650 тисяч гривень – невикористані кошти.

На даному етапі триває розгляд придбання житла для 7 осіб.

У 2020 році на Львівщині на квартирний облік поставлено 48 дітей.

Максим Козицький закликав райони активізуватися у пошуку коштів для співфінансування купівлі житлових об’єктів.

“Керівники РДА разом з місцевими радами повинні якомога швидше опрацювали питання співфінансування житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. 13-ти мешканцям нашої області цього року виповниться або вже виповнилося 23 роки. Якщо ми не забезпечимо їх житлом до січня – заберемо у них останній шанс отримати власну квартиру за нашою регіональною програмою. Згідно з її положенням, при досягненні 24-х років вони втратять право на отримання житла. Терміново вирішити це питання треба у Львові, Новому Роздолі, Бродівському, Жидачівському, Пустомитівському, Кам’янка-Бузькому, Стрийському, Мостиському районах. Щодо Мостищини, то від цього району три роки нема пропозицій стосовно купівлі квартир. Хоча там 14 дітей чекають на власне помешкання. Двоє з них – 23-річні!” – зазначив очільник Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*