Упродовж 2013 року здійснено капітальний ремонт житла 7 інвалідам війни

images

Про це під час прес-конференції сьогодні, 31 жовтня, повідомив директор департаменту соціального захисту населення Василь Мартиняк.

Він також розповів про стан соціального обслуговування ветеранів війни в області. Зокрема він зазначив, що станом на 1 жовтня поточного року до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків внесено інформацію про 6035  інвалідів війни; 13982 учасника бойових дій; 82698 учасників війни;  9353 члена сімей загиблих (померлих); 573 жертви нацистських переслідувань.

«За рахунок коштів державного бюджету їм надаються пільги. Влада забезпечує постійний контроль за реалізацією права ветеранів війни на отримання пільг. На відшкодування пільг організаціям-надавачам послуг у 2013 році перераховано майже 107,9 млн. грн., – завважив директор департаменту соціального захисту населення та додав, що учасникам війни з 1 травня підвищено розмір пенсійних виплат.

«На реалізацію ініціатив Президента щодо поліпшення соціального та медичного обслуговування ветеранів війни були виділені кошти із державного бюджету у сумі 38,9 млн. гривень, які отримали  майже 113 тис. осіб. Також з початку 2013 року за рахунок коштів державного бюджету забезпечено санаторно-курортним лікуванням 630 ветеранів війни та 38 інвалідів війни отримали автомобілі», – розповів В.Мартиняк.

Окрім цього під час прес конференції зазначалось, що у 2013 році розміри щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань  збільшено в середньому на 10 відсотків у порівнянні з минулим роком.

За словами директора департаменту соціального захисту населення, реалізація державної програми «Забезпечення житлом інвалідів війни» знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації. У 2012 році придбано житло для 16 інвалідів війни, у 2013 передбачено придбати ще 16 квартир для цієї категорії осіб.

«Ще один із вагомих видів пільг – капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир. Упродовж 2013 року здійснено капітальний ремонт житла 7 інвалідам війни на суму 286,7 тисяч гривень», – підсумував В.Мартиняк.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*