Управління соціального захисту населення Турківської районної державної адміністрації інформує

imagesУправління  соціального захисту  населення Турківської районної державної адміністрації  інформує про те, що  субсидія за рішенням комісії на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї призначається у  наступних випадках:

– на понаднормову площу житла непрацездатним особам, які проживають самі;

– якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень;

– у разі звернення за субсидією особи, яка не зареєстрована у житловому приміщенні, але фактично проживає на підставі договору оренди, а також індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийнято в експлуатацію;

– громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах і не змогли своєчасно звернутись за призначенням субсидій  у визначний законодавством термін.

За наявності відповідних обставин, заявник, при заповненні документів, повинен  зазначити (підкреслити), що його заява потребує окремого рішення комісії.

Субсидія у даному випадку може бути призначена за рішенням комісії з дня виникнення права, але не більше, ніж за шість місяців до звернення за призначенням субсидії.

Крім цього значно розширено права комісії щодо визначення кількості осіб для розрахунку субсидії у випадках якщо кількість фактично проживаючих зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, є меншою, ніж кількість зареєстрованих у житловому  приміщенні (будинку) осіб.Субсидія у даному випадку може бути призначена, виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично у ньому проживають.

Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих (довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні (будинку), акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, сільської ради, акти житлово-експлуатаційних організацій про фактично проживаючих осіб, договори оренди житла в іншому місці).

У разі відсутності документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, рішення приймається на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Рішення про призначення (непризначення) субсидій у даному випадку, скеровуються  підприємствам-виробникам (виконавцям) житлово-комунальних послуг.

На підставі рішення районної комісії підприємства – виробники (виконавці) житлово-комунальних послуг не нараховують плату за послуги на осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають у житловому приміщенні (будинку).

– особи, зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), які сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки.

Субсидія у даному випадку може призначатися окремо за розділеними особовими рахунками виходячи з кількості зареєстрованих осіб, які сплачують за послуги на такі рахунки.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається на підставі  акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

– у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.

Субсидія може бути розрахована виходячи з кількості дітей, які фактично проживають у житловому приміщенні (будинку), з урахуванням дітей, які не зареєстровані в ньому.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов  домогосподарства.

– у разі відсутності відомостей про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (стосується осіб, які є власниками майна, але там не зареєстровані).

Субсидія  у такому випадку призначається виходячи з кількості осіб, зазначених у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається на підставі  акта   обстеження матеріально-побутових  умов домогосподарства. На підставі такого рішення   підприємства-виробники  (виконавці)  житлово-комунальних
послуг  нараховують  плату  за  послуги виходячи з кількості осіб, яким  призначено  субсидію.

Наголошуємо, що особа може скористатись своїм правом на призначення субсидії або за місцем фактичної реєстрації або за місцем фактичного проживання.

Слід зауважити, що рішення   комісії, про призначення  в  окремих  випадках  субсидії  переглядається у разі зміни  у  складі  осіб,  зареєстрованих або фактично проживаючих у житловому приміщенні (будинку), їх працевлаштування або виникнення в  них  інших  джерел  доходів.

У разі відсутності змін, розрахунок субсидії  на наступний період здійснюється без повторного прийняття рішення комісії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*