Управління соціального захисту населення РДА інформує

images

Управління соціального захисту населення Турківської районної державної адміністрації повідомляє про те, що при направленні дітей до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» на оздоровлення, обов’язковою умовою прийому дитини є наявність належним чином оформленої медичної довідки на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (форма №079/о), виписки про щеплення та перенесені дитиною інфекційні захворювання, довідки про відсутність контактів з інфекційними хворими (епідоточення), корости та педикульозу немає.

З огляду на поширення захворювання на кір в усіх областях України (за даними Міністерства охорони здоров’я України за 11 місяців 2017 року зафіксовано 3382 випадки захворювань на кір), дитячі центри «Артек» та «Молода гвардія» занепокоєні ситуацією щодо виникнення можливої епідеміологічної ситуації під час оздоровлення дітей в дитячому центрі.

Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію в країні та з метою належного забезпечення оздоровчими послугами дітей у 2018 році направлення дітей повинно відбуватися  з обов’язковим проведенням щеплень відповідно до віку дитини, згідно з Положеннями про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до ДГГУ „Міжнародний дитячий центр „Артек” та ДП „Український дитячий центр „Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів, затверджених наказами Мінсоцполітики від 11.02.2016 №104, від 10.03.2016 №238.

Діти, медичні довідки яких оформлені неналежним чином, не будуть прийматись до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія».

За інформацією щодо оздоровлення дітей  у 2018 році  просимо звертатися в управління соціального захисту населення Турківської РДА за адресою: м.Турка, вул. Міцкевича

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*