Управління служби безпеки України інформує!

imagesАналіз наявної в Управлінні СБ України інформації свідчить про те, що впродовж 2015 року зростає кількість анонімних телефонних дзвінків про здійснення актів терористичного характеру в місцях масового скупчення людей, а також на терористично уразливих об’єктах регіону.

Не виключено, що окремі антиукраїнські сили намагатимуться використати місця масового скупчення людей для здійснення терористичних актів, провокацій та дестабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні напередодні та в ході відзначення травневих свят в період з 1 по 9 травня поточного року.

У випадку виявлення предметів, ззовні схожих на вибухові пристрої (ВП), невідомих підозрілих осіб, які можуть спровокувати антиконституційні прояви, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в районі у першу чергу необхідно повідомляти Старосамбірське МРВ Управління СБ України у львівській області за тел. 0238-21-7-75, чергового по Управлінню СБ України у Львівській області за тел. 032-261-61-43 та чергового міліції за тел. 102.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*