Управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області інформує про роботу за І квартал 2015 року

4Робота управління Пенсійного фонду України в Турківському районі у звітному періоді була спрямована на виконання завдань, визначених Пенсійному фонду України,  щодо виконання планових показників з наповнення бюджету Фонду, своєчасне та повне фінансування виплати пенсій та допомог.

За І квартал 2015 року до бюджету Фонду з усіх джерел фінансування надійшло 63438,26 тис. грн.

Надходження коштів, контроль за сплатою яких здійснюється управлінням Пенсійного фонду України, впродовж січня-березня склали 44,5 тис. грн. і забезпечили виконання встановленого плану на рівні 134,4 %.

Протягом звітного періоду надходження до загального фонду Державного бюджету України зборів з окремих видів господарських операцій становлять 7,6 тис. грн. або 39,4% до запланованих та 18,8% до аналогічного періоду минулого року.

Станом на 01.04.2015 в управлінні Пенсійного фонду України в Турківському районі Львівської області перебуває на обліку 14049 пенсіонер, з них 1805 працюючих пенсіонерів. Місячна сума виплати пенсії на квітень 2015 року становить 21421,32 тис.грн.

Загальна сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати за оперативними даними склала 65006,86 тис. грн., що на 1123,66 тис.грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

У звітному періоді призначено 141 пенсію, з них по Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» – 136 пенсій, на пільгових умовах – 4, за вислугу років –3 пенсії; відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» – 1; згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби деяким іншим особам» – 4,. Виплачено грошової допомоги відповідно до п.7-1 розділу XV Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» 1 особі.

Підготовлені для розгляду документи  з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною та перегляду розміру цих пенсій 13 пенсіонерам.

Проведено 395 перерахунок від стажу та заробітку, в т.ч. згідно з частиною 4 статті 42 Закону України « Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» –135.

З 01.01.2015 в автоматизованому порядку проведено перерахунок розмірів пенсій по втраті годувальника відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» по 54 пенсійних справах.

Здійснено переведення на пенсію по втраті годувальника членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців по 96 пенсійних справах.

В  результаті  проведених   перерахунків  середній  розмір  пенсійної  виплати  на 1 квітня 2015 року складає 1479,89 грн., що на 7,74 грн. більше в порівнянні з 1 січня 2015 року.

Протягом звітного періоду забезпечено виплату пенсій 27 особам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей.

Станом на 01.04.2015 заборгованість по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування відсутня.

Протягом звітного періоду примусовому виконанню органами Державної виконавчої служби підлягало 2 виконавчі документи на загальну суму 4,2 тис.грн. Стягнуто коштів органами ДВС на загальну суму 0,6 тис.грн.

Станом на 1 січня 2015 року на виконанні у органах Державної виконавчої служби перебувало 2 виконавчі листи суду про стягнення коштів на користь управління Пенсійного фонду на загальну суму 3,6 тис.грн.

Відділом надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи видано 757 довідок із Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, 195 довідок форми ОК-5, фізичним особам за їхніми особистими зверненнями.

Протягом І кварталу 2015 року до управління звернулося 1797 громадянин, зокрема, щодо призначення(перерахунку), продовження виплати пенсій – 709 осіб, видачі пенсійних посвідчень – 79 осіб, оформлення разового доручення на виплату допомоги на поховання пенсіонерів – 213 осіб, надання  консультацій з питань пенсійного забезпечення – 796 особа.

У звітному періоді до управління надійшло 5 письмових звернень, що на 1 більше ніж за відповідний період минулого року, до ДУ «Урядовий контактний центр» звернувся 1 громадянин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*