Управління Пенсійного фонду України у Турківському районі інформує щодо здійснення виплат пенсій особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції з 01.01.2015

4Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014  № 637 “Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції”,  призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) переселенцям здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується  відповідною довідкою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року №509.

Виплата пенсії в грудні буде здійснюватися за місцем фактичного проживання, незалежно від наявності довідки. Надалі пенсії, які були призначені або продовжені  переселенцям до набрання чинності постанови, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 року довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

На сьогоднішній день в управлінні на обліку перебувають 24 пенсіонери, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, і яким проводиться виплата пенсії нашим управлінням. З них 22 особам вже видано довідки управлінням соціального захисту населення  про взяття на облік.

Нагадуємо, що особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції до Турківського  району для отримання довідки необхідно звернутися до управління соціального   захисту населення Турківської райдержадміністрації особисто або через законного представника із заявою встановленої форми і паспортом (іншим документом, що посвідчує особу). Довідка видається в день подачі заяви.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*