Управління Фонду соціального страхування України у Львівській області виплатило 282 млн грн допомоги по вагітності та пологах

Управлінням Фонду соціального страхування України у Львівській області профінансовано надання допомоги по вагітності та пологах для 9523 працюючих жінок, які перебували у відпустці по вагітності та пологах у січні–вересні 2020 року. На це Управлінням Фонду соціального страхування у Львівській області направлено 282 мільйона гривень, що на 13,7%, або 34 мільйона гривень більше, ніж за той же період 2019 року. Розмір середньоденної допомоги складає 251,0 гривень.

Нагадаємо, Фонд фінансує зазначену допомогу для всіх працюючих жінок за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах. У загальних випадках тривалість такої відпустки складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів).

Додатково до основного може видаватись листок непрацездатності тривалістю 14 календарних днів, який також підлягає оплаті за рахунок коштів Фонду. Такий листок непрацездатності видається в разі передчасних або багатоплідних пологів, виникнення ускладнень під час пологів або в післяпологовому періоді.

Крім того, жінкам, віднесеним до 1–3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, листок непрацездатності видається з 27 тижнів вагітності терміном 180 календарних днів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*