Управління Держпродспоживслужби у Турківському районі повідомляє про «Стан справ та заходи щодо недопущення на територію області африканської чуми свиней»

images

У вересні 2017 року в управлінні Держпродспоживслужби у Турківському районі була проведена нарада зі всіма ветспеціалістами району щодо африканської чуми свиней на території району. Також було проведено засідання ДНПК при райдержадміністрації на якій затвердили постанову за  №5 про «Недопущення захворювання свиней африканською чумою на території району», яка була доведена до всіх органів місцевого самоврядування і зацікавлених служб. Заборонено переміщення, торгівля живими тваринами та продуктами харчування тваринного походження у невстановлених місцях та стихійних ринках без відповідних ветеринарних документів.Заборонено видачу ветеринарних документів на тварини які не проіденфіковані та не пройшли профілактичних щеплень. Постійно проводиться роз’яснювальна робота з населенням щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней на територію району. Ветслужбою району постійно проводиться контроль за подвірним забоєм свиней.

Постановою ДНПК зобов’язано міського голову і начальника Турківського РВ ГУ МВСУ заборонити торгівлю тваринами та продуктами тваринного походження у невстановлених місцях,а також міському голові вирішити питання для облаштування та функціонування ринку для продажу с/г тварин та продовольчого ринку.

Була опублікована стаття в районній газеті «Бойківщина» про небезпеку африканської чуми свиней і проведена нарада із мисливцями УТМР щодо африканської чуми свиней.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*