“Укргазвидобування” збільшить кількість свердловин на Львівщині

На зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із головою правління ПАТ “Укргазвидобування”  Олегом Прохоренком було обговорено ряд важливих для регіону питань.

Зокрема, було обговорено питання щодо збільшення публічним акціонерним товариством “Укргазвидобування” своїх потужностей на території області. Так, у 2016 році газопромислове управління “Львівгазвидобування” попередньо планує проводити розвідувальні роботи на двох нових площах, а також ввести в дію 10  свердловин. Окрім того, у планах компанії – капітальний ремонт діючих свердловин і інтенсифікація 46 свердловин.

До речі, торік в рамках угоди про співробітництво між ПАТ “Укргазвидобування” та Львівською ОДА щодо розвитку соціальної та дорожньої інфраструктури населених пунктів  області, за кошти компанії відремонтовано дорогу до села Прилбичі Яворівського району. На відновлення дорожнього покриття до Прилбич – села, де народився Митрополит Андрей Шептицький, “Укргазвидобування” спрямувало близько 4 мільйонів гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*