Українці в Австралії відчувають підтримку України, – Ярослав Дума

16 листопада голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Почесним консулом України в Сіднеї Ярославом Думою.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо важливості підтримання зв’язків між українцями усього світу та взаємодопомоги між діаспорою та Україною.

«В усіх цивілізованих країнах, держава та її громадяни всіляко підтримують своїх земляків за кордоном. Ми, як нація, почали особливо гостро це відчувати останнім часом. Тому зараз триває активна робота над забезпеченням української діаспори в усьому світі україномовними підручниками та книжками, а також відновлення місць нашої історичної пам’яті. Політика України є спрямована на те, щоб всіляко підтримувати українців за межами держави», – зазначив Олег Синютка.

Почесний консул, своєю чергою, відзначив позитивний вплив на самосвідомість українців Ігор Нескорених, що кілька тижнів тому відбувались в Сіднеї.

«Українці в Австралії відчувають свою приналежність до нації і всіляко намагаються втримати цю приналежність. Саме тому, ми намагалися робити усе від нас залежне, аби підтримати ветеранів АТО. В межах допомоги для бійців АТО та їхніх родин ми організували свято вишиванки, на якому зібрали більше сотні тисяч доларів. Варто розуміти, що політичні емігранти розбудували Україна поза її межами, і зараз ми передаємо своїм дітям та внукам ту любов до України, яку мали наші батьки та діди, які вимушено покинули Батьківщину», – наголосив Ярослав Дума.

В межах зустрічі також закцентували увагу на необхідності організації студентських обмінів, розширенні співпраці між підприємцями для розвитку експорту товарів з Львівщини та організацію промотурів для австралійських представників ЗМІ, аби поширювати інформацію про Львівщину та Україну.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*