Українці святкують День матері

Щорічно у другу неділю травня ми святкуємо одне з найважливіших та найзворушливіших родинних свят – День матері.

Мати – берегиня родини, єдина в світі людина, чиє життя до останнього подиху присвячене дітям. Материнська любов особлива, з нею не зрівняється жодна інша любов у світі. Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов; нічого важливішого, ніж материнське серце; нічого безціннішого, ніж материнське тепло. Для кожного з нас мати – джерело ніжності, натхнення, сили та знань. Бути матір´ю – величезна відповідальність та невтомна праця, терпіння і витримка, жертовність та милосердя.

Допоки ми любимо і бережемо наших матерів – все буде добре: і вдома, і в Україні.

Рідні наші! Прийміть сьогодні низький уклін та подяку за Вашу невичерпну любов, за Вашу дивовижну мудрість, за Вашу опіку, захист та турботу. Ваші щоденні молитви – це наш найнадійніший захист, Ваші поради – це найцінніші настанови, а Ваша безмежна любов – це найщедріший дар.

Щиро Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, душевного спокою, достатку та щедрих Божих благословінь!

Запрошуємо до перегляду чудового музичного подарункудо Дня матері від хорової капели «Дударик».

Львівська національна філармонія також долучається до святкування Дня Матері та запрошує усіх у неділю 10 травня о 18 годині на онлайн-концерт.
Для усіх матерів на сцені філармонії виступлять такі зірки, як Оксана Муха, Софія Соловій, Юрій Гадзецький, Наталія Кухар. У їх виконанні прозвучать улюблені тематичні пісні та оперні арії у супроводі фортепіано та гітари.

Відеотрансляція концерту відбудеться на офіційному YouTube-каналі  Львівської національної філармонії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*