Український туристично-рекреаційний комплекс пропагуватимуть у Кувейті

17 лютого Посольство України в Державі Кувейт проводитиме серед кувейтських туристичних підприємств презентацію туристичної привабливості України, зокрема й Львівської області. Метою даного заходу є залучення туристів з Кувейту на український туристичний ринок.

Слід відзначити, що туристичний відпочинок в Україні, в основному, приваблює молоде покоління кувейтців, проте лікувальний, пізнавальний та зелений туризм на території України є практично невідомі в Кувейті.


Як інформують у департаменті міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, для належного представлення туристично-рекреаційного комплексу регіону до Посольства України в Державі Кувейт було надіслано туристичні презентаційно-довідкові матеріали про Львівщину. Також було досягнуто попередньої згоди щодо представлення кувейтською компанією «Jumbo Travel» українських туроператорів на щорічній галузевій виставці, яка відбудеться в квітні цього року.

Більш детальна інформація за тел.: +96599692137, +96522427789; e-mail: natalia@jumbotravels.com («Jumbo Travel», Вакуленко Наталія – менеджер з розвитку бізнесу).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*