Український католицький університет запрошує держуправлінців на навчання за програмою «Good Governance»

good-governance-site-ua (1)

У листопаді в Українському католицькому університеті стартує новий набір на програму «Good Governance: програма інноваційного підходу державного управління». Це друга трьохмодульна програма для держуправлінців національного та регіональних органів управління. Випускники першого набору «Good Governance» вже ефективно працюють у різноманітних державних структурах.

Навчання другої хвилі держуправлінців зосереджуватиметься на багатьох актуальних темах, таких як люстрація, лобіювання, а також вихованні лідерських навичок і пошуку нових ефективних рішень.

Як зазначають організатори, програма «Good Governance» («Ефективне управління») покликана підготувати нових управлінців, котрі матимуть інноваційне мислення, розумітимуть, як можна впроваджувати зміни в кризових сучасних умовах в державних органах і практикуватимуть етичні принципи та цінності на користь спільноти.

Серед тем, які вивчають учасники «Ефективного управління»: «Люстрація», «Адвокасі і лобіювання», «Інституційна організація державної влади», «Спільне управління», «Локальні та регіональні фінанси». Decision making Topics: «Лідерство і влада», «Управління змінами», «Переговори», «Навчання для дорослих» («Adult Learning»), «Релігія і суспільне життя».

До навчання запрошують службовців, представників бізнесу та громадських організацій, котрі вбачають свій професійний розвиток у сфері державного управління та місцевого самоврядування, а також бажають працювати над змінами системи державного управління.

Організатори також інформують, що викладачами програми будуть провідні експерти з України, Європи та США. Другий набір буде збільшено до 50 учасників, котрі за результатами співбесіди отримають стипендії, що частково покриють витратити на навчальні матеріали.

Щоб подати заявку на участь у програмі «Ефективне управління» потрібно заповнити онлайн форму, а також надіслати CV (резюме), відскановану копію диплому магістра (спеціаліста) та рекомендаційний лист на адресу ikoniev@lvbs.com.ua.

Кінцевий термін подачі заявок та супровідних листів до 27 жовтня.

Детальніше з умовами та термінами навчання можна ознайомитись на сайті УКУ:http://lvbs.com.ua/uk/good_governance.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*