Українських підприємців та експертів кличуть на Ярмарку китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017

Восени 2017 року в Пекіні відбудеться 9-та сесія Ярмарку китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його межах організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Цей майданчик збирає представників підприємств сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об’єднань. Форум об’єднує більше 100 країн і цього року у COIFAIR-2017 планується зібрати  представників майже 1000 великих державних і приватних підприємств.

Напрямки та секції роботи COIFAIR – це електроенергетика, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв’язок, машинобудування та металообробка, хімічна та нафтохімічна промисловість, фармацевтична промисловість, внутрішня і зовнішня торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інші.

Ярмарок також надає можливість її учасникам для проведення ділових зустрічей та переговорів з представниками багатьох китайських та зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в області залучення інвестицій, отримання фінансування проектів.

Ярмарок відбудеться 21-22 листопада 2017р. в Пекіні.

Контактна особа – Сергій Гмиря тел.(044) 285-70-52; e-mail: sp5@aucc.org.ua

За додатковою інформацією щодо участі у Ярмарку просимо звертатись до департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації за номером: (032) 261-20-40 та/або на електронну пошту: invest.loda@gmail.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*