Українських героїв вшанували виставкою у Державному архіві Львівської області

До Дня Героїв, 23-го травня, у Державному архіві Львівської області підготовлено он-лайновий варіант виставки під назвою “Час іде, а пам’ять залишається” фото- та архівних матеріалів. Вона розміщена на офіційному веб-сайті архіву та на сторінках у мережі Facebook.

Про це розповіла директор Державного архіву Львівської області Ірина Мартенс.

Користувачі соціальної мережі можуть ознайомитися із світлинами учасників парамілітарного українського товариства “Сокіл”, статтями О. Доценка “Історія Звенигородського Коша Вільного Козацтва”, “Генеза зимового походу (6.12.1919 – 6.05.1920” та Б. Галайчук “Наша Організація УЦК, УОК, Делеґатура”, повідомленням про смерть провідника ОУН-Б Івана Легенди, надрукованому в часописі “Ідея і Чин”, листівкою-повідомленням про смерть провідників ОУН, розстріляних німецькими окупантами, Листівкою-повідомленням про смерть провідників ОУН Миколи Лемика, Сергія Шерстюка, Юліана Петречка, розстріляних німецькими окупантами у період  з жовтня 1941-го до жовтня 1942-го років, а також світлинами активістів Євромайдану та воїнів АТО, які захищали Луганське і Донецьке летовища, блокпостів 93-ої бригади у районі с. Карлівка (Донецької області) та 30-ої механізованої бригади біля селища  Металіст під Луганськом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*