Українські та польські танцюристи претендують на Рекорд Гіннеса за наймасовіший гопак

4 хореографічних колективи зі Львова та 5 колективів, які діють при українських школах у Польщі, загалом 253 учасники, спільно виконали традиційний український народний танець гопак. Про це повідомила заступник директора департаментуз питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.

“Цей проект претендує до включення до книги Гіннеса, як світовий рекорд для під назвою: “Найбільший гопак у світі”, – розповіла Мирослава Туркало. – Сам захід відбувся у Красічинському замку Підкарпатського воєводства Республіки Польща”.

Проект реалізовують у рамках програми Міністерства національної освіти Польщі, спрямованої на розвиток польсько-української співпраці молодого покоління у співпраці з мистецькими колективами Львова, а також за сприяння представників перемишльського відділу Об’єднання українців у Польщі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*