Українські і польські медики відзначають 150-річчя Львівського лікарського товариства

У п’ятницю, 20 жовтня, у Національному академічному театрі опери і балету  імені  Соломії Крушельницької  відбулись урочистості з нагоди відзначення 150-річчя з дня створення Львівського лікарського товариства.

Участь у заході взяли представники українських і польських медичних органіpацій, влади, науковці , мешканці і гості міста.

Заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик привітав усіх присутніх із ювілейною датою та  ухваленням медичної реформи 19 жовтня.

“З 1 січня 2018 року ми зможемо перейти до нових методів лікування хворого, де в центрі уваги є пацієнт і його здоров’я, де кожен медпрацівник матиме можливість реально гідно лікуючи хворого, отримувати усі соціальні стандарти, які гарантуватиме держава для кожного Я вдячний усім, хто причетний до цієї визначної події”, – зазначив Роман Ілик

Із вітальним словом виступив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Те, що було закладено 150 років тому на Львівщині, а саме професійність, виваженість посприяло розвитку медицини. Я переконаний, що ті люди, що сьогодні зібрались тут, українці і поляки несуть гідно велику честь Львівського лікарського товариства”,  – наголосив Олег Синютка.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди 150-річчя Львівського лікарського товариства очільник області нагородив почесними грамотами облдержадміністрації фахівців галузі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*