Українські експерти роздумують над створенням централізованих закупівельних організацій, – відеоконференція з Кабміном

Про організацію закупівельної діяльності, зокрема через централізовані закупівельні організації, дискутували українські експерти на відеоконференції із Кабінетом Міністрів України у вівторок, 22 листопада. Розмова відбулась у приміщенні Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Власне, на відеозустрічі представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, обласних профільних структурних підрозділів та громадськості обговорили пілотний проект щодо створення та діяльності централізованих закупівельних організацій (ЦЗО). Йдеться про юридичних осіб, які організовуватимуть і здійснюватимуть закупівлі в інтересах замовників.

Учасники згадали Європейський досвід здійснення публічних закупівель через ЦЗО. Також присутні розглянули приклади функціонування таких організацій, зокрема це послуги транспортування, медичні товари, устаткування, а також такий вагомий сектор закупівель, як товари та послуги у галузі інформаційних технологій. У дискусії основними акцентами були необхідність створення централізованих закупівельних організацій в Україні, а також їх плюси і мінуси.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*