Українські десантники відзначають професійне свято

Сьогодні, 20 листопада, на Львівщині відзначили День десантно-штурмових військ.

В межах урочистих заходів відбулось покладання квітів до пам’ятника полеглим військовослужбовцям, художня виставка та мистецька частина.

Привітав львівських десантників із професійним святом перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

«Ви перші взяли в руки зброю. Ваш мужній вчинок вартий наслідування для сучасної української молоді. Хлопці і дівчата на фронті, дивлячись у вічі смерті, вистояли, встояли і зупинили ворога. Не лише фізично, а й ментально. Адже те, що відбувається зараз на сході країни – це шлях до сильної України. Ми відчуваємо себе у безпеці завдяки вам, і кожен на своєму місці мусить робити те, що від нього залежить, аби наблизити нашу перемогу. Сучасна україснка армія має повагу інших армій світу. Збройні сили України стали запорукою і підвалинами тої країни, яку ми зараз будуємо. Наша незалежність зараз гартується в боях. Спільним єдиним фронтом ми дійдемо не лише до миру, а йдо перемоги», – наголосив Ростислав Замлинський.

Окрім того, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня десантно-штурмових військ вісьмом військовослужбовцям оголосили подяку голови облдержадміністрації та нагородили цінними подарунками.

День десантно-штурмових військ – свято, що відзначають щорічно 21 листопада від 2017 року. Із переформуванням десантних військ як десантно-штурмових, свято замінило собою день високомобільних десантних військ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*