Українське АПК є драйвером розвитку технологій, – Ольга Трофімцева

Сьогодні, 19 квітня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018».

Участь у відкритті взяла заступник  Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

«Ми всі чудово знаємо, що на сьогоднішній день українське АПК є драйвером розвитку технологій в Україні. Українське АПК є опосередковано в тій галузі, яка впливає на розвиток сільськогосподарського  машинобудування, воно є тією галуззю, яка підв’язує під себе важливі аспекти регіонального розвитку, зокрема розвиток сільських територій, регіонального туризму  і всього, що з цим пов’язане. Я дуже рада, що у нас є таке різноманіття у програмі Форуму, де можна зустріти представників з інших регіонів, іноземних гостей. Це інтернаціональний майданчик, де можна поділитися актуальною інформацією та зрозуміти, що хвилює аграріїв», – зазначила Ольга Трофімцева.

Зазначимо, що у межах заходу, окрім кілька дискусійний панелей та тематичних конференцій, відбудеться Фермерський ярмарок та Фестиваль вуличної органічної кухні, які презентуватимуть усім відвідувачам корисну їжу на будь-який смак.  А сама масштабна аграрна подія триватиме упродовж трьох днів до 21 квітня.

«VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів» є головною аграрною подією Східної Європи у 2018 році. Це дасть величезний поштовх до розвитку аграрного ринку. Я переконаний, що ми приречені на успіх, зростання обсягів, нові технології. Це новий крок у органічному виробництві, аграрній продукції України, яка завоює світ. І цей похід починається звідси, з «Агропорту», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Під час Міжнародної виставки планують встановити рекорд України із варіння гречаної каші з м`ясом. Ця ідея об’єднала багатьох виробників органічної продукції, які долучаться до встановлення рекорду.

Також відбуватимуться демонстраційні покази сільськогосподарської техніки, міжнародний форум «Здоровий  ґрунт  – здорова нація», нагородження кращих агропідприємств.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*