„Українська молодь – Христові”: з нагоди ювілейного з’їзду погасили марку та конверт

У вересні цього року виповнилось 30 років від днів проведення з’їзду  „Українська молодь – Христові”,  який відбувся за благословенням Глави УГКЦ  Мирослава Івана Кардинала  Любачівського у Львові на стадіоні “Україна”. Після з’їзду заснували молодіжну громадську організацію “Українська молодь – Христові”.

З нагоди ювілею сьогодні, 30 грудня, відбулось урочисте погашення марки та конверта. На останньому зображені світлини здвигу організації у 1990 році. Художнє оформлення – Андрія Пилюха, а наклад – 100 примірників.

Участь в заході взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

“Для мене вага організації “Українська молодь – Христові”, Обнови, Пласту видається дуже і дуже вагомою. Ці організації стали доброю школою для української молоді. І я тішуся, що за 30 років ми змогли відновити й утвердити їхню діяльність. Бо як заступник голови ЛОДА в напрямі також Служби у справах дітей, переконаний, що змінити наше травмоване тоталітарним режимом суспільство ми можемо тільки добрим християнським вихованням. Дякую всім, хто від початку 90-х і до сьогодні, хто недавно долучився, але щиро відновлює і провадить нашу молодь, хто подає добрий приклад, виховує лідерів, відновлює та утверджує настанови Шептицького та, справді, змінює Україну”, – зазначив Юрій Холод.

Нагадаємо, що “Українська молодь – Христові” – це всеукраїнська християнська громадська організація, яка працює в межах молодіжного мирянського апостоляту.

Метою діяльності УМХ є об’єднання християнської молоді для пропагування християнської моралі, поширення християнського світогляду, популяризація в молодіжному середовищі християнського способу життя, шляхом виховання членства на християнських засадах, готового працювати для добра церкви українського народу.

Його завданням є сприяння та допомога молоді у прийнятті християнських цінностей та підвищенні її духовного рівня; відродження давніх родинно-побутових традицій, народних християнських дійств; провадження в молодіжне середовище досягнень світової християнської науки та культури; виховання у молоді поваги до минулого, пошук та збереження історичних документів, духовних, мистецьких та інших цінностей українського народу.

Сьогодні “УМХ” прагне працювати для продовження впровадження у життя настанов Слуги Божого Митрополита Андрея, тих ідеалів і принципів, які Він намагався залишити у спадок кожному українцю для розбудови міцного християнського, патріотично свідомого суспільства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*