Українська молодь діаспори передала подарунки дітям українських воїнів АТО

Юні українці з Канади, Австралії, США, Німеччини та Бельгії, які об’єднані в лавах Спілки Української Молоді, в рамках акції “Теплом зігріємо серця»”, зібрали та передали подарунки для українських дітей, батьки яких перебувають в зоні АТО. Загалом СУМівці надіслали в Україну понад 1500 пакунків з одягом, взуттям, шкільним приладдям та солодощами. Ці гостинці отримають діти різних областей, де діють місцеві організації СУМ. Зокрема в Калуші, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Чернігові, Сквирі, Бобринці, Дніпропетровську та Києві. На Львівщині, до слова, подарунки отримають 120 дітей.

“Насамперед подарунки ми передамо дітям, батьки яких загинули, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, а також дітям з особливими потребами, чиї батьки зараз в АТО”, – розповів координатор акції, голова Спілки Української Молоді в Україні Юрій Іляш.

Крім дітей з сімей військових, гостинці отримають й малюки з родин вимушених переселенців.

“Звісно, що охопити всіх наша акція не зможе. Однак, віримо, – вона зігріє серця тих хлопців та дівчат, які втратили рідну людину, подарує  відчуття свята тим,  хто покинув рідну домівку”, – каже Юрій Іляш.

На думку СУМівців, окрім практичного, цей захід має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їх проживання чи віку.

Варто зазначити, що акцію “Теплом зігріємо серця” члени Спілки Української Молоді проводять вдруге. Минулорічна – охопила понад 500 дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки.

У Львові акція відбудеться у неділю, 27 грудня, о 15:00 у приміщенні конференційного залу Філософсько-Богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а).

Довідка:

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла “Бог і Україна”.

Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 10 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*