Українська книга живе і вона переможе, – Олег Синютка на відкритті Форуму видавців

Форум видавців – це знакова подія не лише для Львівщини, а й для всієї України та Східної Європи, – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у четвер, 10 вересня, під час урочистого відкриття 22 Форуму видавців у Львові.

“Хочу подякувати видавцям за те, що ви з нами, читачам, бо без них українська книга не мала б такого розвитку, піднесення і стимулу, – підкреслив Олег Синютка. – Українська книга живе і вона переможе”.

Керівник Львівщини зачитав привітання з нагоди відкриття 22 Форуму видавців від Президента України Петра Порошенка. “Цей унікальний захід щороку збирає письменників, громадських діячів, читацьку спільноту, щоб в наукових і творчих дискусіях обговорити перспективи розвитку держави, у мистецьких акціях та зустрічах репрезентувати українську книгу та її авторів. Нація, яка шанує книгу, творить слово, розвиває національні та європейські цінності – непереможна”, – йдеться у привітанні.

В урочистих заходах також взяв участь віце-прем’єр міністр – міністр культури В’ячеслав Кириленко.

Нагадаємо, що Форум видавців проходитиме у Львові з 10 до 13 вересня. Цьогорічний Форум видавців очікує на щонайменше 1000 учасників – авторів та видавців з 22 країн світу. Заплановано 1428 різноманітних заходів. Традиційно відбудуться Дитячий Форум, фестиваль “Книгоманія”, Літературний фестиваль та Бібліофорум. Сьогодні у Львівському театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться урочиста церемонія нагородження премії “Найкраща книга Форуму – 2015”, на яку номіновано 467 книжок від 87 видавництв. Початок о 19.00.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*