Українська громада в Перемишлі отримала в дарунок книги

Для підтримки української громади в Республіці Польща до дня Святого Миколая обласна державна адміністрація передала 168 найменувань української книги для Українського “Народного дому” та Української гімназії імені Маркіяна Шашкевича у Перемишлі.

“Ми хочемо допомогти українцям в Польщі пізнати історичну правду про події минулого, а також долучитись до об’єктивного висвітлення сучасних подій в Україні”, – зазначила директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації Галина Гречин.

Своєю чергою голова Спілки українців-політв’язнів і репресованих у Перемишлі Павло Стрілка приймаючи дарунок висловив сподівання, що така ініціатива обласної влади є початком нового формату співпраці українців, котрі нині проживають по різні боки кордону.

Нагадаємо, що в області діє програма підтримки місцевих книговидавців, за кошти якої купують україномовні книги на потреби інститутів громадянського суспільства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*