Україна зазнає процвітання тоді, коли повноваження передадуть на місцевий рівень, – Йоханнес Хан

Львівщина повинна використати усі свої можливості, і прикордонні, і кадрові, для того, щоби стати локомотивом українських реформ і перетворитися у найуспішніший регіон в Україні. Про це на зустрічі з Єврокомісаром з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханнеса Хана і представниками Всеукраїнської інформаційної кампанії “Посли Реформ” зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

За його словами, зараз дуже важливо надати допомогу першим територіальним громадам, сформованим на Львівщині, оскільки по цьому люди судитимуть про успіх цієї реформи. Як підкреслив голова ЛОДА, Львівщині це по силах. Адже вона є визнаним лідером в Україні по боротьбі з корупцією, проведенню реформи  Міністерства внутрішніх справ, ремонту доріг.

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханнес Хан у своєму слові зазначив, що Україна зазнає процвітання і добробуту тоді, коли повноваження і кошти будуть передані центральною владою на місцевий рівень. За його словами, особливо важлива децентралізація для такої великої держави як Україна. Адже важливо як на місцях працює освіта, медицина, місцеві органи влади, як там розвивається інфраструктура.

Пан Хан  також назвав основні пункти, від яких залежить успіх децентралізації. Це: навчання посадовців, відповідні фінансові ресурси, підзвітність і відповідальність влади перед громадами за рішення, які вона приймає.

Народний депутат Ганна Гопко, одна із представниці Всеукраїнської інформаційної кампанії “Посли Реформ”, висловила твердження, що перший приїзд пана Хана на Львівщину є свідченням підтримки реформи децентралізації з боку ЄС. Вона також запросила комісара в наступний приїзд до нашої держави відвідати якусь громаду, щоби ознайомитись на місці з її життям та проблемами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*