«Україна – щит Європи»: в області відбулась панельна дискусія

Зазначимо, що у межах урядової програмі «UKRAINE NOW» Міністерство інформаційної політики та Київський прес-клуб проводять комунікативно-інформаційну компанію «Україна – щит Європи», яка спрямована на висвітлення важливих сторінок історії України, пов’язаних з загальноєвропейською історією та сьогоденням.

«Це одна з наших важливих ініціатив, яку впроваджує Міністерство інформаційної політики та хоче продовжувати у майбутньому. Це є одним із тих інструментів донесення інформації про ті важливі події, які відбуваються в Україні, безпосередньо маючи дотик до них», – зазначив завідувач сектору з питань просування України в світі Міністерства інформаційної політики  України Володимир Ставнійчук.

Окрім того, він також додав, що важливим завданням сьогодні є донести до інших те, що українці відкриті до співпраці.

Під час панелі представники експертного кола Львова, журналісти європейських ЗМІ та експертна група в Києві мали можливість обговорити існуючі проекти та ініціативи.

Зокрема, присутні порушили питання ролі українського воїнства в безпековій політиці Європи з часів середньовіччя до сьогодні.

Поспілкувались на тему: «Україна на кордоні цивілізацій – уроки історії, які світ повинен знати».

Впродовж заходу також розглянули  комунікаційну стратегію ефективного позиціонування країни в умовах інформаційної війни з метою поширення об’єктивної та правдивої інформації.

У межах дискусії відбувся телеміст телеміст «Київ – Львів».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*